„Bogowie” w klubie filmowym Gdyńskiej Szkoły Filmowej

Klub Gdyńskiej Szkoły Filmowej serdecznie zaprasza 23 lutego br. (czwartek) o godz. 18.00 na projekcję filmu Łukasza Palkowskiego BOGOWIE oraz spotkanie, w którym udział wezmą:
scenarzysta i reżyser: Łukasz Palkowski
aktor: Szymon Warszawski

GDYŃSKIE CENTRUM FILMOWE , sala Warszawa, Plac Grunwaldzki 2 w Gdyni

REZERWACJA (konieczna): info@gsf.pl, tel. 58 712 22 77 Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku odwołania rezerwacji prosimy o kontakt.

Oparta na faktach opowieść o życiu profesora Zbigniewa Religi, który w latach 80. dokonał pierwszego w Polsce udanego przeszczepu serca. Portret wybitnej jednostki, która w niesprzyjających okolicznościach odważyła się zmieniać obowiązujące zasady.

  • „Moja kochana torebka” w konkursie polskim 66. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

  • „Moja kochana torebka” Karoliny Fronik znalazła się w konkursie polskim tegorocznego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, odbywającego się w dniach 31 maja – 7 czerwca. W konkursie polskim festiwal zaprezentuje w tym roku 41 filmów dokumentalnych, fabularnych i animowanych, ukazujących „szerokie spektrum kina odważnego formalnie, czujnego wobec rzeczywistości i otwartego na ryzyko” jak zapewniają organizatorzy.

Więcej aktualności