Do 31 lipca czekamy na zgłoszenia na Warsztaty kompozycji muzyki filmowej

Trwa rekrutacja na Warsztaty kompozycji muzyki filmowej z Pawłem Mykietynem. W tym roku rekrutacja odbywa się wcześniej, niż do tej pory i ostatecznym terminem nadsyłania zgłoszeń jest 31 lipca.

Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość pracy z jednym z najznakomitszych współczesnych polskich kompozytorów – Pawłem Mykietynem.

 

Materiałem warsztatowym będą filmy studenckie GSF. W efekcie może powstać ścieżka dźwiękowa do kilku z nich. Filmy studenckie GSF są wysyłane na festiwale filmowe na całym świecie, dlatego też autorstwo muzyki może być szansą na rozpoczęcie międzynarodowej kariery.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo na stronie: https://gsf.pl/szkola/o_szkole/warsztaty-krytyki-filmowej/warsztaty-kompozycji-muzyki-filmowej/

  • „Señorita” Sebastiana Szewczykowskiego w konkursie Festiwalu Filmów Miast Siostrzanych w Seattle

  • „Señorita” – etiuda szkolna Sebastiana Szewczykowskiego – została zaprezentowana w konkursie odbywającego się 4 maja w Seattle Festiwalu Filmów Miast Siostrzanych. Ufundowana w 1956 roku przez Prezydenta USA Dwighta D. Eisnehowera Międzynarodowa Sieć Współpracy Miast Siostrzanych obejmuje m.in. francuskie Nantes, polską Gdynię, nowozelandzki Christchurch, norweskie Bergen, kenijską Mombasę, izraelskie Be’er Sheva, kambodżańskie Sihanoukville, uzbecki Taszkient i tajwańskie Kaohsiung.

  • „Strach” w konkursie 65. Krakowskiego Festiwalu Filmowego!

  • „Strach” Roberta Zawadzkiego zostanie zaprezentowany w konkursie polskim nadchodzącego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbędzie się w dniach 25 maja – 1 czerwca. Prezentowany jako premiera światowa film będzie jednym z dziesięciu fabularnych filmów krótkometrażowych, ubiegających się o nagrodę Złotego Lajkonika.

Więcej aktualności