Młodzi o Młodych! Edycja 2. Videorecenzja. Konkurs na videorecenzję filmu krótkometrażowego

Jeśli masz mniej niż 25 lat, używasz smartfona czy innej kamerki i chcesz nakręcić videorecenzję filmu krótkometrażowego, podejmij wyzwanie! Czekają nagrody!

Producenci Warsztatów krytyki filmowej i nowomedialnej – Gdyńska Szkoła Filmowa, kwartalnik artystyczny „Bliza”, zeszyty GSF „Script” – ogłaszają konkurs na videorecenzję filmu krótkometrażowego.

Młodzi o Młodych! Edycja 2. Videorecenzja. Konkurs na videorecenzję filmu krótkometrażowego

Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

  1. Skorzystaj z dostępu do filmów na kanale Youtube Gdyńskiej Szkoły Filmowej (https://www.youtube.com/channel/UChHGCz9rzjJj9F1j59mxRhQ?view_as=public).
  2. Nakręć krótką videorecenzję z jednego, dwóch lub trzech filmów, które zobaczysz (Uwaga! Do 20 marca – oprócz tych, które już są – na kanale Youtube Gdyńskiej Szkoły Filmowej pojawi się kilka dodatkowych filmów.)
  3. Do 8 kwietnia 2018 roku prześlij swoją videorecenzję, a także swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania, miejsce oraz datę urodzenia.
  4. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie http://www.gsf.pl/wkf/konkurs-mlodzi-o-mlodych/.

Do 25 kwietnia 2018 roku jury konkursu oceni nadesłane prace i przyzna trzy nagrody: główną – 500 zł, dwie dodatkowe – po 250 zł, a także wyróżnienia oraz zaproszenia do udziału w kolejnych edycjach Warsztatów krytyki filmowej i nowomedialnej. Dodatkowo nagrodzone prace zostaną opublikowane w przestrzeni medialnej, którą dysponują organizatorzy.

Adres do wysyłania materiałów na konkurs: a.kaminski@festiwalgdynia.pl

  • Oświadczenie Gdyńskiej Szkoły Filmowej dotyczące artykułu prasowego z dnia 18.11.2024 r. opublikowanego na portalu OKO.press

  • Pragniemy zdecydowanie podkreślić, że nie ma i nie będzie naszej zgody na jakiekolwiek zachowania przemocowe wobec naszych Studentek i Studentów. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby na podstawie posiadanej przez nas wiedzy pomóc naszej Studentce, dzisiaj – Absolwentce w sytuacji, w jakiej się znalazła. Bezpośrednio po opisanym w artykule zdarzeniu poprosiliśmy o pomoc psychologa, który był do dyspozycji Studentek i Studentów. Wdrożyliśmy także kodeks etyczny obowiązujący w Gdyńskiej Szkole Filmowej („GSF”) do chwili obecnej.

Więcej aktualności