Pokaz filmów dyplomowych Gdyńskiej Szkoły Filmowej w ramach Klubu Gdyńskiej Szkoły Filmowej

Klub Gdyńskiej Szkoły Filmowej serdecznie zaprasza 28 kwietnia br. (czwartek) o godz. 18.00
na pokaz czterech wielokrotnie nagradzanych filmów dyplomowych Gdyńskiej Szkoły Filmowej:

CZUŁOŚĆ, reż. Emilia Zielonka
DZIEŃ BABCI, reż. Miłosz Sakowski
KROKI, reż. Karolina Zaleszczuk
W NAROŻNIKU, reż. Maciej Bartosz Kruk

oraz spotkanie z reżyserami.

GDYŃSKIE CENTRUM FILMOWE , sala Warszawa, Plac Grunwaldzki 2 w Gdyni

REZERWACJA (konieczna): biuro@festiwalgdynia.pl tel. 58 621 15 09 Prosimy o podanie informacji o liczbie rezerwowanych miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku odwołania rezerwacji prosimy o kontakt.

CZUŁOŚĆ, reż. Emilia Zielonka Irka i Miłosz to para nastolatków, która na jedną noc zamyka się w pokoju hotelowym. Plan tej dwójki wydaje się doskonale opracowany, a ich działaniu towarzyszy jedna myśl – nasza miłość jest wyjątkowa i niezniszczalna. Ta noc spędzona w hotelu zmieni między nimi wszystko.

DZIEŃ BABCI, reż. Miłosz Sakowski
Tomek wyłudza pieniądze metodą „na wnuczka”. Kiedy wszystko idzie dobrze, starsza kobieta nagle demaskuje go i zamyka w mieszkaniu. Staruszka proponuje mu układ. Chłopak dostanie
pieniądze, ale musi udawać jej wnuka przed pracownikiem socjalnym…

KROKI, reż. Karolina Zaleszczuk
Nastoletnia Justyna nie może już wytrzymać z matką, która całe noce spędza na imprezach, próbując kogoś poznać. Gdy do jej bloku wprowadza się nowa sąsiadka, Justyna zaczyna znikać z domu. Przypadkowa i niewinna fascynacja starszą dziewczyną każe jej dorosnąć.

W NAROŻNIKU, reż. Maciej Bartosz Kruk
Dwudziestoletnia Iza przygotowuje się do ważnej walki bokserskiej pod okiem ojca. Na krótko przed walką ojciec składa córce propozycję podłożenia się. Iza staje przed wyborem między marzeniami, a tym w co zawsze wierzyła.

  • „Moja kochana torebka” w konkursie polskim 66. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

  • „Moja kochana torebka” Karoliny Fronik znalazła się w konkursie polskim tegorocznego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, odbywającego się w dniach 31 maja – 7 czerwca. W konkursie polskim festiwal zaprezentuje w tym roku 41 filmów dokumentalnych, fabularnych i animowanych, ukazujących „szerokie spektrum kina odważnego formalnie, czujnego wobec rzeczywistości i otwartego na ryzyko” jak zapewniają organizatorzy.

Więcej aktualności