Siedmiu mężczyzn w różnym wieku

Bohaterami filmu są mężczyźni uprawiający boks. Siedem scen pokazujących pięściarzy na różnych etapach kariery  - od dzieciństwa do późnej starości. 
2013 | Film dokumentalny w reż. Sławomira Witka

Film nawiązuje do klasycznego dokumentu Krzysztofa Kieślowskiego.

Reżyseria: Sławomir Witek Scenariusz: Sławomir Witek
Zdjęcia: Sławomir Witek 
Montaż: Sławomir Witek 
Muzyka: Franz Joseph Haydn 

Producent: Leszek Kopeć, Jerzy Rados

Czas trwania: 12 min

  • „Olga” na Short Liście 25. festiwalu Nowe Horyzonty we Wrocławiu!

  • „Olga” Lulu Pomorovej będzie jednym z polskich filmów krótkometrażowych prezentowanych w ramach Short Listy tegorocznego, jubileuszowego, 25. festiwalu Nowe Horyzonty we Wrocławiu, który odbędzie się w dniach 17 – 27 lipca. „Olga” znalazła się wśród 16 wyselekcjonowanych produkcji.

  • „Przyciąganie” w konkursie 26. Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Trieście!

  • „Przyciąganie” Aleksandry Szczepaniak zostało zaprezentowane w konkursie 26. edycji jednego z największych włoskich festiwali filmów krótkometrażowych – ShorTS ISFF w Trieście. Odbywający się w dniach 28 czerwca – 5 lipca festiwal zaprezentował 40 filmów w konkursie głównym, a „Przyciąganie” było jedynym filmem z Polski.

  • „love_proxy” i „Olga” w konkursie Freedom Film Festival w Radomiu

  • „love_proxy” Marcina Niemkiewicza i „Olga” Lulu Pomorovej będą pokazane w konkursie polskich filmów krótkometrażowych zbliżającego się Freedom Film Festival, odbywającego się w Radomiu w dniach 9 – 12 lipca. Oba filmy znalazły się wśród 25 polskich produkcji, „celebrujących wolność w jej różnych odsłonach” w programie festiwalu, który, jak mówią organizatorzy, jest „przestrzenią dla niezależnych głosów, świeżych perspektyw i kina, które nie boi się zadawać pytań ani przekraczać granic…”

Więcej aktualności