Spotkanie autorskie z Januszem Majewskim 26 listopada o godzinie 18:00

Gdyńskie Centrum Filmowe serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z reżyserem, scenarzystą i dramatopisarzem Januszem Majewskim.

Spotkanie autorskie z Januszem Majewskim 26 listopada o godzinie 18:00

To wyjątkowa okazja, by z laureatem Srebrnych Lwów 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni za film „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” porozmawiać o kinie, ale także o książkach. Nakładem Wydawnictwa Marginesy ukazały się: „Glacier Express 9.15”, „Ekshibicjonista”, „Siedlisko”, „Zima w Siedlisku”, „Mała matura”.


Wybrane tytuły będą dostępne w sprzedaży w Księgarni GCF. Dyskusję poprowadzi Paweł Huelle.

Spotkanie w Galerii GCF – czwartek, 26 listopada, godz. 18.00. Wstęp wolny!

(fot. na plakacie: Piotr Sobkowicz)

  • „love_proxy” w konkursie kwalifikującego do Oscara® Bangalore ISFF w Indiach!

  • „love_proxy” Marcina Niemkiewicza zostanie zaprezentowane w konkursie nadchodzącego Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w indyjskim Bangalore. Kwalifikujący do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej festiwal odbędzie się w dniach 7 – 17 sierpnia i zaprezentuje w konkursie 24 filmy z całego świata.

  • Pięć filmów GSF do obejrzenia w ramach Trzymaj Festiwal w Sopocie!

  • Nadchodzący, sopocki Festiwal Trzymaj, organizowany w willi Goyki 3 Art Inkubator w dniach 26 – 27 lipca zaprezentuje pięć filmów Gdyńskiej Szkoły Filmowej: „Saudade” Wojtka Pokorskiego, „love_proxy” Marcina Niemkiewicza, „Transgresja” Diany Szczotki, „Nic poważnego” Kamila Czudeja i „Wszystko dla mojej przyjaciółki” Lulu Pomorovej. „Saudade” i „love_proxy” zyskały specjalne wyróżnienia festiwalu m.in. za „poruszające ukazanie ulotności chwil spędzonych z bliskimi” – „Saudade” oraz „za wysoką sprawność reżyserską w opowiadaniu” – „love_proxy”.

Więcej aktualności