Szczęśliwych Świąt!

Niech najbliższe dni wypełnią przyjemne przygotowania, leniwe robienie ostatnich zakupów. Niech lepienie pierogów przynosi nieograniczoną satysfakcję, a śnieg, który na pewno wkrótce spadnie, niech wprawi nas w lekki, radosny nastrój.

Szczęśliwych Świąt!

Wszystkim przyjaciołom Gdyńskiej Szkoły Filmowej, fanom kina,
szczególnie tego młodego z wielkimi aspiracjami, bliższym i dalszym
znajomym i partnerom życzymy niezapomnianych rodzinnych chwil przy choince, oddechu i spokoju, kulinarnej i duchowej uczty, miłości, miłości, miłości.

I żeby to wszystko zostało w Waszych sercach na cały kolejny rok, dodawało energii i przypominało o najważniejszych sprawach – i niekoniecznie chodzi tu o robienie filmów 🙂

Szczęśliwych Świąt!
życzy zespół Gdyńskiej Szkoły Filmowej

  • Specjalna prezentacja filmów Gdyńskiej Szkoły Filmowej w Los Angeles!

  • Zbliżający się, tegoroczny 26. Festiwal Filmów Polskich w Los Angeles zaprezentuje specjalny program filmów Gdyńskiej Szkoły Filmowej: „love_proxy” Marcina Niemkiewicza, „Nic poważnego” Kamila Czudeja, „Taki szczęśliwy dzień” Piotra Pluty, „Przyciąganie” Aleksandry Szczepaniak i dokument Lulu Pomorovej „Olga”. Pokazy festiwalowe odbędą się Laemmle Town Center w dniach 20 – 23 listopada. Dwa z filmów GSF: „Nic poważnego” Kamila Czudeja i „Przyciąganie” Aleksandry Szczepaniak zyskały też Nominacje do przyznawanej w trakcie festiwalu Nagrody Hollywoodzkiego Orła w kategorii film krótkometrażowy.

Więcej aktualności